68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت فولاد کاوه کیش

 تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت فولاد کاوه واقع در شهر بندرعباس با هدف تصفیه فاضلاب انسانی با ظرفیت 300 مترمکعب در روز دراین مجتمع طراحی گردیده است. درجه تصفیه ی مورد نظر برای این پساب، تامین استانداردهای سازمان محیط زیست ایران جهت استفاده در آبیاری فضای سبز این مجموعه بوده و روش تصفیه انتخاب شده لجن فعال (هوادهی گسترده) می باشد.

 

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد کاوه کیش

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور پیمانکار، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (هوادهی گسترده)

فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت  لجن اولیه می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد کاوه کیش به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع در دو مدول با ظرفیت هریک m3/d 300 طراحی و اجرا گردیده است. متریال مصرفی در احداث سازه تصفیه خانه بتن مسلح می باشد.

 

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور پیمانکار در پروژه EPC تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد کاوه کیش، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Plant Commissioning

Operation Manual

Maintenance Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

(Pipe Material Specification (PMS

Valve List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Prophile

Main Reactor Structural Calculation Booklet

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom