68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کوثرنوش سپاهان

شرکت صنایع غذایی کوثرنوش سپاهان واقع در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان با ظرفیت تولید سیب زمینی آماده برای مصرف به میزان چهارتن درساعت می باشد، که در راستای حفاظت از محیط زیست و استفاده مجدد از پساب در فرایند تولید (کولینگ تاور و بویلر) اقدام به ساخت تصفیه خانه جهت تصفیه پساب صنعتی خود نموده است . طراحی سیستم تصفیه متداول و پیشرفته این تصفیه خانه توسط شرکت آبسان سازه آپادانا در دست اقدام می باشد.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شرکت کوثرنوش سپاهان

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین در زمان اجرای سازه و انتخاب تجهیزات شرکت آبسان سازه به عنوان ناظر در کنار کارفرما می باشد.

 

فرآیند تصفیه منتخب (تصفیه فیزیکی-شیمیایی، بیولوژیکی)

با توجه به کمبود آب در کشور و به ویژه در نواحی مرکزی ایران، یکی از اهداف صنایع از تصفیه فاضلاب، استفاده مجدد از آب در صنعت می باشد. هدف از تصفیه فاضلاب صنعتی کارخانه تولید سیب زمینی آماده مصرف در این پروژه، استفاده مجدد از پساب به منظور تامین آب در کولینگ تاور و بویلر بوده و در دو بخش تصفیه متداول و تصفیه تکمیلی طراحی و اجرا شده است. با توجه به ماهیت فاضلاب تولیدی در این صنعت و بررسی نتایج آزمایشات کیفی انجام شده بر روی فاضلاب تولیدی، ترکیبی از فرآیندهای بیولوژیکی به عنوان تصفیه متداول و فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی جهت تصفیه تکمیلی فاضلاب در نظر گرفته شد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کارخانه کوثرنوش سپاهان (صنایع غذایی) به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع با ظرفیت m3/d 360 طراحی شده و در حال اجرا می باشد. ماتریال مصرفی در احداث سازه تصفیه خانه بتن مسلح بوده و سازه به صورت یکپارچه طراحی و اجرا گردید.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با مشخصات کیفی آب مصرفی در بویلر و کولینگ تاور در نظر گرفته شده است. استفاده مجدد از پساب تصفیه شده در پروسه صنعتی علاوه بر تامین دائمی آب مورد نیاز، به مقدار زیادی در استفاده از منابع آب تازه سبب صرفه جویی می گردد.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما در پروژه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کوثرنوش سپاهان، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

Equipment Layout

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Structural Calculation Booklet

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom