68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

پکیج بهداشتی شرکت توسعه و عمران شهرستان نایین

 شرکت توسعه و عمران شهرستان نایین یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی استان اصفهان جهت تولید میل لنگ ومیل ­بادامک خودروهای شرکت ایران خودرو می ­باشد که تصفیه پساب بهداشتی به صورت پکیج فلزی با شرکت آبسان سازه­ آپادانا به صورت طراحی و اجرا و بهره­ برداری قرارداد شده است. 

 

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت توسعه و عمران شهرستان نایین

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور مهندسی و مجری طرح، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین ساخت تصفیه خانه و نصب تجهیزات آن توسط شرکت آبسان سازه آپادانا انجام گرفته است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (هوادهی گسترده)

فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت لجن اولیه می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت توسعه و عمران به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع با ظرفیت m3/d 10 طراحی و اجرا گردیده است. ماتریال مصرفی در احداث پکیج تصفیه خانه، کربن استیل با پوشش رنگ و اپوکسی می باشد.

 

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور و مجری پیمانکار در پروژه تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت توسعه و عمران شهرستان نایین، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Prophile

Main Reactor Architectural & Structural Details

 

بخشی از مراحل ساخت پکیج

 

watermarked 1

 

watermarked 2

 

watermarked 3

 

watermarked 4

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom