68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

پکیج بهداشتی شرکت فولاد هلال اردکان

شرکت فولاد هلال اردکان یکی از واحدهای صنعتی استان یزد جهت تولید شمش آهن می باشد، که تصفیه پساب بهداشتی به صورت پکیج تصفیه با شرکت آبسان سازه آپادانا به صورت طراحی و اجرا قرارداد شده است.

 

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد هلال اردکان

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور مهندسی و مجری طرح، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین ساخت تصفیه خانه و نصب تجهیزات آن توسط شرکت آبسان سازه آپادانا انجام گرفته است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (هوادهی گسترده)

فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت لجن اولیه می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد هلال اردکان به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع با ظرفیت m3/d 5 طراحی و اجرا گردیده است. ماتریال مصرفی در احداث سازه تصفیه خانه فایبرگلاس (مقاوم در برابر خوردگی) می باشد.

 

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور و مجری پیمانکار در پروژه تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی فولاد هلال اردکان، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Prophile

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom