68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

پکیج بهداشتی شرکت موتورسازی پویا نیستانک

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت موتورسازی پویانیستانک

کارخانه موتورسازی پویا نیستانک واقع در شهرستان نایین در استان اصفهان یکی از صنایع فعال در زمینه تولید قطعات جهت شرکت های خودروسازی کشور می باشد. به منظور تصفیه فاضلاب بهداشتی این کارخانه، شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور مهندسی و مجری طرح، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین ساخت تصفیه خانه و نصب تجهیزات آن توسط شرکت آبسان سازه آپادانا انجام گرفته است.

فرآیند تصفیه منتخب (هوادهی گسترده)

مشخصات کیفی فاضلاب انسانی تولیدی در کارخانجات تقریباً مشابه فاضلاب خانگی است با این تفاوت که به علت کمتر بودن میزان فاضلاب نسبت به فاضلاب شهری، بار آلی در این نوع فاضلاب بیشتر است. با توجه به میزان و مشخصات کیفی فاضلاب تولیدی در این مجتمع فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده در نظر گرفته شده است. این روش، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت لجن اولیه می باشد.

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی شرکت موتورسازی پویانیستانک به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع با ظرفیت m3/d 10 طراحی و اجرا گردیده است. ماتریال مصرفی در احداث پکیج تصفیه خانه، فایبرگلاس می باشد. از مهم ترین مزایای پکیج فایبرگلاس می توان به مقاومت بسیار زیاد بدنه در برابر خوردگی فاضلاب اشاره نمود.

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده که به ویژه در مناطقی که کمبود آب شرب وجود دارد دارای کارایی ویژه ای خواهد بود.

 

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom