68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شرکت حایر آسا

گروه صنعتی انتخاب و زیر مجموعه آن شرکت حایر­آسا یکی از بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در سطح کشور می­باشد، طرح جامع تصفیه فاضلاب این شرکت با شرکت آبسان­سازه ­آپادانا قرارداد طراحی، تامین و ساخت و بهره برداری شده است.

 

ارتقاء و اصلاح پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی گروه صنعتی انتخاب

پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی شرکت حایر آسا (گروه صنعتی انتخاب) به دلایلی مانند افزایش بار ورودی نسبت به طراحی اولیه، وجود ایرادات فنی در تجهیزات و تابلو برق موجود، ناکارآمدی سیستم لوله کشی و ارتباطات پکیج تصفیه، قابلیت دستیابی به استاندارد مورد نظر را دارا نبوده و لذا نیازمند اصلاح و بازنگری بوده است.

در همین راستا شرکت آبسان سازه آپادانا با هدف استفاده از امکانات موجود و بهینه سازی سیستم در جهت دستیابی به کیفیت مورد نظر در پساب خروجی تصفیه خانه، اصلاح و ارتقای تصفیه خانه موجود را در دستور کار خود قرار داد. به همین منظور تمامی ایرادات فنی مانند لوله کشی و ارتباطات اصلاح گردید، تجهیزات ناکارآمد و تابلو برق تعویض شده و تجهیزات جدیدی به سیستم اضافه گردید. مشکل بار آلی با تغییر نحوه ارتباطات و آموزش بهره برداری صحیح به پرسنل کارفرما مرتفع گردید. همچنین پکیج ها تخلیه شده و پس از انجام تعمیرات مورد نیاز، سند بلاست و رنگ، مجدداً در مدار تصفیه قرار گرفتند.

 

 

فرآیند تصفیه (هوادهی گسترده)

فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت لجن اولیه می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی حایرآسا به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع با ظرفیت نهایی m3/d 100 توسط شرکت آبسان سازه آپادانا مورد بازنگری، اصلاح و ارتقا قرار گرفت. ماتریال مصرفی در سازه تصفیه خانه، پکیج فلزی با پوشش بوده که توسط شرکت آبسان تعمیرات مورد نیاز آن انجام گردیده و پس از سند بلاست و رنگ دوباره در مدار تصفیه قرار گرفت.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور و مجری، مدارک مورد نیاز پروژه جهت انجام اصلاحات و ارتقای سیستم با کمترین هزینه و هدر رفت ماتریال را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Prophile

Main Reactor Architectural & Structural & Piping Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom