68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی سپراتور دامداری آزاده

شرکت کشاورزی ودامداری مزرعه آزاده که در منطقه اسلامشهر واقع گردیده است که یکی از دامداری های صنعتی بزرگ کشور با تعداد هشت هزار راس دام می­ باشد، در راستای حفاظت از محیط زیست و بازگشت پساب جهت استفاده مجدد در فضای سبز اقدام به ساخت تصفیه­ خانه جهت تصفیه پساب خروجی از واحد سپراتور کود نموده است. شرکت آبسان­ سازه­ آپادانا طرح، تامین و ساخت تصفیه­ خانه فوق را در دست اقدام دارد.

 

تصفیه خانه فاضلاب سپراتور دامداری شرکت کشت و دام آزاده

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین نظارت بر ساخت و اجرای تصفیه خانه به عهده شرکت آبسان می باشد.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

استفاده از سپراتور جهت خشک کردن کود در دامداری ها سبب تولید فاضلاب بسیار غلیظ حاوی مواد آلی (مواد آلی کربناته، نیتروژن آلی و آمونیاکی و فسفر) و معدنی (شن، ماسه، کاه و کلش...) و جامدات معلق و چربی می شود که با روش های معمول قابل تصفیه نمی باشد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب سپراتور شرکت کشت و دام آزاده به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 600 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و همچنین نظارت در امر ساخت در پروژه تصفیه خانه فاضلاب سپراتور شرکت کشت و دام آزاده، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Mechanical Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Architectural & Structural Details

Piping Arrangement

Equipment Layout

 

watermarked photo 2017 09 07 10 51 04

watermarked fa55c8bad0e242eb7986dc1135b50adb L

watermarked photo 2018 01 31 14 17 08

watermarked photo 2018 01 31 14 16 54

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom