68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

سیستم تامین آب و اسمز معکوس داروسازی بیوسان فارمد

 تصفیه آب داروسازی بیوسان فارمد واقع در آزادراه کرج قزوین در 2 فاز و هر فاز با ظرفیت 160 مترمکعب در روز و با هدف تصفیه آب سطحی جهت تامین آب کارخانه و تولیدات خود دراین شرکت طراحی گردیده است. طراحی این سیستم بدلیل استفاده در تولیدات دارویی از دقت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

تصفیه خانه آب داروسازی بیوسان فارمد

در این پروژه، شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، جهت تهیه مدارک و اسناد فنی مناقصه، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل:

انجام مطالعات مرحله اول (تهیه اطلاعات هواشناسی، زمین شناسی و هیدرولوژی، تعیین مبانی کمی و کیفی آب خام ورودی بر اساس اطلاعات کارفرما، مطالعه و بررسي روشهاي مختلف تصفيه آب خام با توجه به مباني طرح و کيفيت آب تصفیه شده مورد انتظار، انجام محاسبات فرايندي و طراحي واحدهاي تصفيه خانه در گزينه هاي فرآيند انتخابي، تهيه طرح مقدماتي شامل نقشه سايت پلان و فلودياگرام ، مقايسه فني - اقتصادي گزينه هاي مختلف فرآيندي مختلف و انتخاب و پيشنهاد روش منتخب، انجام محاسبات فرايندي و طراحي واحدهاي تصفيه خانه در گزينه هاي فرآيند انتخابي، تهيه گزارش نهايي مطالعات مرحله اول برآورد مقدماتي هزينه عملياتي پروژه)و مطالعات مرحله دوم (طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی) مورد نیاز نموده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (تصفیه فیزیکی-شیمیایی)

آب تصفیه شده مورد نیاز شرکت داروسازی بیوسان فارمد در دو بخش عمده بهداشتی و صنعتی مورد مصرف قرار می گیرد. لذا با توجه به پارامترهای کمی و کیفی آب خام ورودی به سایت بر اساس اطلاعات ارایه شده توسط کارفرمای محترم، و همچنین کیفیت مورد نیاز آب مصرفی در صنعت و بهداشت، فرآیندهای تصفیه آب در دو بخش پیش تصفیه و تصفیه تکمیلی تعیین گردید. آب خروجی از بخش پیش تصفیه دارای کیفیت مورد نظر جهت مصارف شرب و بهداشتی بوده و بنابراین به گذارندن مرحله تصفیه تکمیلی نیازی نیست. تنها مقدار آب لازم جهت استفاده در صنعت از بخش تصفیه تکمیلی عبور می نماید.

 

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه آب داروسازی بیوسان فارمد در دو ترین با ظرفیت هریک m3/d 160 طراحی گردیده است.

 

 

کیفیت آب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

آب تصفیه شده خروجی از بخش پیش تصفیه دارای کیفیت مورد نظر جهت مصارف شرب و بهداشتی بوده و مطابق با استاندارد آب آشامیدنی در ایران می باشد. مشخصات کیفی آب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه تکمیلی، بر اساس درخواست کارفرما جهت استفاده در صنعت و با میزان جامدات محلول کمتر از 10 میلی گرم در لیتر می باشد.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما در پروژه تصفیه خانه آب داروسازی بیوسان فارمد، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت تکمیل مدارک مناقصه پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

First Phase Report

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Architectural & Structural Details

 

watermarked 12

 

watermarked BIOSAN14

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom