68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

انتقال و توزیع آب

خط های انتقال آب تاسیساتی را در بر می گیرند که برای انتقال آب از نقطه ای به نقطه دیگر ساخته می شوند، نظیر کانال های روباز آبیاری، تونل های انتقال آب و شاه لوله های آبرسانی و تامین آب شهرها.

شبکه آّرسانی شهرها دارای وظایفی هستند که مهم ترین آنها عبارتند از تامین آب آشامیدنی مردم شهر، تامین آب مورد نیاز دستگاه های تاسیسات بهداشتی، تامین آب مورد نیاز کارخانه های کوچک و بزرگ و کارگاه های گوناگون، تامین آب مورد نیاز تاسیسات سازمان های آتش نشانی هنگام آتش سوزی. یک شبکه آبرسانی شهری باید قادر باشد وظایف و نیازهای آبی نامبرده و نظایر آنها را از نظر کیفی(خواص فیزیکی و شیمیایی آب) و از نظر کمی(دبی و فشار آب) برابر استانداردهای موجود به خوبی انجام دهد. تامین آب های مورد نیاز باید در بدترین شرایط زمانی و مکانی و شرایط اضطراری نیز امکان پذیر باشد.

خطوط انتقال آب در جوامع شهری وظیفه انتقال آب تصفیه شده از تصفیه خانه آب به داخل شهرها را بر عهده داشته و شامل لوله های تحت فشار می باشند. طراحی این خطوط بایستی به گونه ای باشد که بتواند حداکثر نیاز آبی روزانه یک شهر را در گرمترین روز سال تامین نماید.

آبرسانی در داخل شهرها توسط شبکه توزیع آب و خطوط لوله تحت فشار صورت می گیرد. این خطوط بر اساس نیاز حداکثر ساعتی آب در گرمترین روز سال در یک شهر طراحی می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشنان ما تماس بگیرید

 

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom