68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه خانه فاضلاب شرکت لبنیاتی دوغ میش

شرکت لبنیاتی دوغ میش در منطقه نظرآباد استان البرز یکی از واحدهای صنعتی فعال در استان می­باشد که طراحی تصفیه­خانه و نظارت بر اجرا و ساخت با شرکت آبسان ­سازه­آپادانا قرارداد شده است.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شرکت کشت و صنعت میش (گروه تولیدی داسیله)

شرکت کشت و صنعت میش (گروه تولیدی داسیله) یک شرکت لبنی با تولید عمده پنیر واقع در نظرآباد استان البرز می­باشد. با توجه به تمایل مدیران شرکت به توسعه کارخانه در آینده نزدیک، سیستم تصفیه مورد نظر با قابلیت ارتقا در آینده نزدیک طراحی گردید. در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

فاضلاب صنایع لبنی به عنوان یکی از انواع فاضلاب های قوی صنعتی، حاوی مقادیر زیادی از مواد آلی، جامدات معلق و روغن و چربی می باشد. تخلیه این فاضلاب به محیط زیست سبب بروز صدمات جبران ناپذیری به آب و خاک می گردد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کارخانه دوغ میش به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 25 الی 50 طراحی و اجرا گردیده است. مشخصات سازه ای و مکانیکال تصفیه خانه به گونه ای در نظر گرفته شده است که قابلیت تصفیه فاضلاب بیشتر در افق طرح را دارا می باشد.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom