68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه پساب صنعتی شرکت پتروشیمی انتخاب

تصفیه خانه پساب صنعتی شرکت پتروشیمی انتخاب واقع در شهر عسلویه با ظرفیت 60 مترمکعب در ساعت و با هدف تصفیه فاضلاب صنعتی جهت استفاده مجدد (reuse) دراین شرکت طراحی شده است. تکنولوژی تصفیه انتخاب شده با توجه به ماهیت فاضلاب تولیدی، روش تصفیه فیزیکی و شیمایی بوده و از دو بخش پیش تصفیه و تصفیه تکمیلی تشکیل گردیده است.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی پتروشیمی انتخاب

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور پیمانکار، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (تصفیه بیولوژیکی، فیزیکی-شیمیایی)

کارخانه پتروشیمی انتخاب واقع در عسلویه بوده و محصول این مجتمع تولید استایرن می باشد. هدف از تصفیه فاضلاب صنعتی پتروشیمی در این پروژه، استفاده مجدد از پساب به منظور تامین آب میکاپ در کولینگ تاور بوده و در دو بخش پیش تصفیه و تصفیه تکمیلی طراحی و اجرا شده است. با توجه به ماهیت فاضلاب تولیدی در این صنعت و بررسی نتایج آزمایشات کیفی انجام شده بر روی فاضلاب تولیدی، ترکیبی از فرآیندهای بیولوژیکی، فیزیکی و شیمیایی جهت تصفیه فاضلاب در نظر گرفته شد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی پتروشیمی انتخاب به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع با ظرفیت m3/h 60 طراحی و اجرا گردیده است. ماتریال مصرفی در احداث سازه تصفیه خانه بتن مسلح بوده و سازه به صورت یکپارچه طراحی و اجرا گردید.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با مشخصات کیفی آب مصرفی میکاپ در نظر گرفته شده است. استفاده مجدد از پساب تصفیه شده در پروسه صنعتی علاوه بر تامین دائمی آب مورد نیاز، به مقدار زیادی در استفاده از منابع آب تازه سبب صرفه جویی می گردد.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور پیمانکار در پروژه EPC تصفیه خانه فاضلاب صنعتی پتروشیمی انتخاب، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Cause & Effect

Alarm & Interlock List

Equipment List

Load List

Valve List

Equipment Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Structural Calculation Booklet

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom