68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه فاضلاب دامداری گلدشت نمونه

دامداری صنعتی شرکت گلدشت نمونه با حدود 2000 راس دام دوشا در منطقه دهق و علویجه استان اصفهان واقع گردیده است. تصفیه فاضلاب این دامداری به میزان 300 مترمکعب در روز، جهت دستیابی به پسابی با کیفیت مطلوب جهت مصارف آبیاری فضای سبز این مجوعه در دستور کار این شرکت قرار گرفت. انجام فازهای مطالعاتی و طراحی این تصفیه خانه توسط شرکت آبسان سازه آپادانا در سال 1389 انجام و سپس مراحل احداث آن از سال 1390 تا اواخر سال 1392 تکمیل گردید و کیفیت پساب خروجی در حد استاندارد محیط زیست می باشد.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری شرکت گلدشت نمونه

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین نظارت بر ساخت و اجرای تصفیه خانه به عهده شرکت آبسان می باشد.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

منبع تولید فاضلاب صنعتی در دامداری ها به طور عمده مربوط به شستشوی شیردوشی و گوساله دانی می باشد. همچنین با توجه به اینکه در دامداری کود به صورت خشک یا تر جمع شود و یا جهت خشک کردن کود از سپراتور استفاده شود، کیفیت فاضلاب صنعتی در دامداری می تواند بسیار متفاوت باشد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شرکت گلدشت نمونه به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 300 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و همچنین نظارت در امر ساخت در پروژه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شرکت گلدشت نمونه، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Mechanical Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Architectural & Structural Details

Piping Arrangement

Equipment Layout

watermarked 1

 

watermarked photo 2017 09 25 11 54 43

 

تصاویر زیر پساب ورودی به تصفیه خانه و پساب خروجی از تصفیه خانه می باشد.

 

watermarked photo 2016 09 10 09 24 02

 

watermarked photo 2016 09 10 09 23 38

حسن انجام کار تصفیه فاضلاب دامداری گلدشت نمونه

Image0003

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom