68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه فاضلاب کارخانه لبنیاتی گل دنا

کارخانه تولید لبنیات گل دنا شهد ریز واقع در شهرک صنعتی غذایی ده سرخ با ظرفیت تولید 4 الی 5 تن شیر در روز می باشد. به منظور تصفیه پساب صنعتی مجموعه و استفاده از آن در آبیاری فضای سبز کارخانه، شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا اقدام به طراحی و اجرای سیستم تصفیه متناسب با نیاز این مجموعه نموده است.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کارخانه لبنیات گل دنا

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین نظارت بر ساخت و اجرای تصفیه خانه به عهده شرکت آبسان می باشد.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

فاضلاب صنایع لبنی به عنوان یکی از انواع فاضلاب های قوی صنعتی، حاوی مقادیر زیادی از مواد آلی، جامدات معلق و روغن و چربی می باشد. تخلیه این فاضلاب به محیط زیست سبب بروز صدمات جبران ناپذیری به آب و خاک می گردد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کارخانه لبنیات گل دنا به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 10 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و همچنین نظارت در امر ساخت در پروژه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کارخانه لبنیات گل دنا، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Mechanical Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom