68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

پکیج بهداشتی شرکت کاوه فولاد آریا

 

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شرکت کاوه فولاد آریا

کارخانجات صنعتی علاوه بر تولید فاضلاب صنعتی، به واسطه وجود نیروی انسانی در کارخانه دارای فاضلاب بهداشتی (شبه خانگی) می باشند. مدیریت فاضلاب انسانی در این اماکن به اندازه مدیریت صحیح فاضلاب صنعتی دارای اهمیت می­ باشد. در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور مهندسی و مجری طرح، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی پکیج تصفیه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین ساخت پکیج تصفیه و نصب تجهیزات آن توسط شرکت آبسان سازه آپادانا انجام گرفته است.

فرآیند تصفیه منتخب (هوادهی گسترده)

فرآیند تصفیه فاضلاب لجن فعال هوادهی گسترده، یکی از انواع سیستم تصفیه لجن فعال می باشد که معمولا جهت تصفیه فاضلاب در جوامع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. اساس این روش بر زمان ماند سلولی زیاد و بارگذاری کم می باشد تا به این ترتیب میکروارگانیسم های مسوول تصفیه وارد فاز خودخوری شوند. مهم ترین مزیت این سیستم تولید لجن تثبیت شده و عدم نیاز به مکانیسم های تثبیت لجن اولیه می باشد.

ظرفیت تصفیه خانه

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شرکت کاوه فولاد آریا به منظور تصفیه فاضلاب انسانی این مجتمع با ظرفیت m3/d 10 طراحی و اجرا گردیده است. ماتریال مصرفی در احداث پکیج تصفیه، فایبرگلاس می باشد.

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از پکیج تصفیه 

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom