68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه فاضلاب صنعتی دامداری آقای عباسی

طراحی و اجرای سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی دامداری صنعتی آقای عباسی واقع در منطقه اسلامشهر می باشد.به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مرکز و بازگشت پساب جهت استفاده مجدد در کشاورزی توسط شرکت آبسان سازه آپادانا در دست اقدام می باشد.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری آقای عباسی

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی سازه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز نموده است. همچنین نظارت بر ساخت و اجرای تصفیه خانه به عهده شرکت آبسان می باشد.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

منبع تولید فاضلاب صنعتی در دامداری ها به طور عمده مربوط به شستشوی شیردوشی و گوساله دانی می باشد. همچنین با توجه به اینکه در دامداری کود به صورت خشک یا تر جمع شود و یا جهت خشک کردن کود از سپراتور استفاده شود، کیفیت فاضلاب صنعتی در دامداری می تواند بسیار متفاوت باشد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری آقای عباسی به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 100 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. استفاده از پساب تصفیه شده در آبیاری فضای سبز محوطه مجتمع سبب عدم نیاز به مصرف آب شرب جهت آبیاری بوده و تاثیر بسزایی در حراست از منابع آبی شیرین خواهد داشت.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و همچنین نظارت در امر ساخت در پروژه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری آقای عباسی، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Specification

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Mechanical Datasheet

General Plan

Hydraulic Profile

Main Reactor Architectural & Structural Details

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom