68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه فاضلاب دامداری رفیعیان

دامداری رفیعیان که در منطقه برآن شمالی واقع گردیده است یکی از دامداری های سنتی سطح استان می باشد که با تبدیل شدن به یک واحد صنعتی و افزایش ظرفیت تولید در راستای حفاظت از محیط زیست، اقدام به تاسیس تصفیه خانه فاضلاب نموده است. تصفیه فاضلاب این دامداری به میزان 100مترمکعب در روز، جهت دستیابی به پسابی با کیفیت مطلوب جهت مصارف آبیاری فضای سبز این مجوعه در دستور کار این شرکت قرار گرفت.انجام فازهای مطالعاتی و طراحی و نظارت بر اجرای این تصفیه خانه توسط شرکت آبسان سازه آپادانا انجام می شود.

 

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری رفیعیان

پروژه تصفیه خانه فاضلاب دامداری صنعتی رفیعیان در سال 1395 توسط شرکت آبسان سازه آپادانا طراحی شده و نظارت بر اجرای ساخت تصفیه خانه و همچنین راه اندازی و بهره برداری آن نیز به عهده این شرکت بوده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (فرآیندهای ترکیبی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی)

منبع تولید فاضلاب صنعتی در دامداری ها به طور عمده مربوط به شستشوی شیردوشی و گوساله دانی می باشد. همچنین با توجه به اینکه در دامداری کود به صورت خشک یا تر جمع شود و یا جهت خشک کردن کود از سپراتور استفاده شود، کیفیت فاضلاب صنعتی در دامداری می تواند بسیار متفاوت باشد. با توجه به ماهیت فاضلاب و همچنین میزان آلودگی در آن، جهت تصفیه فاضلاب از مجموعه فرآیندهای جداسازی فیزیکی، واکنش با مواد شیمیایی مورد نیاز و در نهایت فرآیندهای بیولوژیکی مورد نیاز می باشد.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه فاضلاب صنعتی دامداری رفیعیان به منظور تصفیه فاضلاب صنعتی این مجتمع جهت تصفیه فاضلاب به میزان m3/d 100 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه فاضلاب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با استاندارد سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز در نظر گرفته شده است. پس از راه اندازی و بهره برداری این تصفیه خانه نیز کارشناسان شرکت آبسان سازه همواره پاسخگوی سوالات نیروهای بهره بردار کارفرمای محترم بوده و کیفیت پساب خروجی از سیستم تصفیه نیز استانداردهای سازمان محیط زیست ایران جهت آبیاری فضای سبز را تامین نموده است.

 watermarked IMG 20170701 161650

گواهی حسن انجام کار

IMG 20190826 WA0001

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom