68 55 3651 31 98+ :شماره تماس       iranUnited Kingdom

تصفیه پساب صنعتی کارخانه سپید مطهر(گروه صنعتی انتخاب)

 

 از جمله پساب های صنعتی که در مجموعه صنعتی انتخاب تولید می شود، پساب صنعتی ناشی از تست ماشین های لباسشویی می باشد. با توجه به بحران کمبود آب در کشور و به ویژه شهرهای مرکزی ایران، بازیافت پساب صنعتی و استفاده مجدد از آن در صنعت، یکی از راهکارهای کارآمد و دائمی در جهت مدیریت این مشکل می باشد. در همین راستا طراحی و اجرای سیستم تصفیه پساب صنعتی یکی از زیر مجموعه های شرکت انتخاب به منظور استفاده مجدد از آن در صنعت توسط شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا در حال انجام می باشد.

تصفیه پساب صنعتی کارخانه سپید مطهر

در این پروژه شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و مجری طرح، اقدام به انجام مراحل مهندسی شامل طراحی و محاسبات فرآیندی تصفیه، محاسبات و طراحی پکیج تصفیه، محاسبات و طراحی تجهیزات مکانیکی مورد نیاز و در نهایت ساخت سیستم تصفیه نموده است.

 

فرآیند تصفیه منتخب (تصفیه فیزیکی-شیمیایی)

کارخانه سپید مطهر یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت می باشد. در این کارخانه جهت تست ماشین لباسشویی از آب تصفیه شده استفاده شده و آب دور ریز تست به پساب تبدیل می گردد. با توجه به کمبود آب در کشور و جلوگیری از مصرف آب تازه، این مجموعه صنعتی بازیافت آب دورریز تست ماشین لباسشویی را در دستور کار خود قرار داده است. لذا با توجه به ماهیت مواد آلاینده افزوده شده به آب در فرآیند تست، فرآیندهای تصفیه مورد نیاز به صورت فیزیکی و شیمیایی تعیین گردید.

 

ظرفیت تصفیه خانه

تصفیه خانه پساب تست ماشین لباسشویی کارخانه سپید مطهر با ظرفیت m3/h 5/1 طراحی و اجرا گردیده است.

 

کیفیت پساب تصفیه شده خروجی از تصفیه خانه

مشخصات کیفی پساب تصفیه شده خروجی از سیستم تصفیه پساب، بر اساس درخواست کارفرما مطابق با مشخصات کیفی آب مصرفی در زمان تست ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است. استفاده مجدد از پساب تصفیه شده در پروسه صنعتی علاوه بر تامین دائمی آب مورد نیاز، به مقدار زیادی در استفاده از منابع آب تازه سبب صرفه جویی می گردد.

 

مدارک مهندسی تهیه شده توسط شرکت آبسان سازه آپادانا

شرکت آبسان سازه آپادانا به عنوان مشاور کارفرما و مجری طرح در پروژه تصفیه پساب تست ماشین لباسشویی کارخانه سپید مطهر، مدارک مهندسی مورد نیاز جهت اجرای پروژه را تهیه نموده است. مدارک تهیه شده توسط کارشناسان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا به شرح ذیل می باشد:

Process Calculation

Technical Description

Control Philosophy

Operation Manual

(Process Flow Diagram (PFD

(Piping & Instrument Diagram (P&ID

Equipment List

Load List

Equipment Datasheet

General Plan

Main Reactor Architectural & Structural Details

 

watermarked WhatsApp Image 2018 09 17 at 15.42.47

از کارشناس بپرسید

آدرس

آدرس:
اصفهان ، سپاهان شهر ، بلوار غدير ، مجتمع اداري عقيق 4
تلفن:
68 55 3651 31 (98)+
   
52 93 3651 31 (98)+
فکس:
81 89 3651 31 (98)+
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Website:
www.absanco.com

 

جستجو

iranUnited Kingdom