ساخت و تامین تجهیزات

 تامین و نصب تجهیزات مورد نیاز و تامین قطعات یدکی

انتخاب صحیح تجهیزات با مشخصات فنی مطلوب و همچنین نصب صحیح آنها در تصفیه خانه یکی از مهم ترین قسمت های احداث تصفیه خانه های آب و فاضلاب می باشد. چه بسا در صورتی که مشخصات فنی یک تجهیز به اشتباه محاسبه و انتخاب شود (مانند ظرفیت مورد نیاز، فشار مطلوب، جنس تجهیز،…) سبب اختلال در عملکرد مطلوب تصفیه خانه و همچنین کاهش عمر مفید تجهیزات و کل سیستم گردد. کارشناسان مجرب شرکت مهندسی آبسان سازه آپادانا، با تکیه بر دانش فنی خود و همچنین تسلط بر برندهای مطرح تجهیزات تصفیه خانه در زمینه تصفیه آب صنعتی و تصفیه فاضلاب ( مانند چربی گیر ، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی و سپتیک تانک )، علاوه بر انتخاب صحیح تجهیزات اقدام به تامین و نصب تجهیزات مورد نیاز تصفیه خانه می نمایند.

تامین تجهیزات کلیه سیستم های تصفیه پیشرفته ( ممبران، رزین، فیلتر کارتریج، …)

با توجه به پیشرفت دانش و تکنولوژی در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و همچنین روی آوری صنعت و کشاورزی به استفاده مجدد از پساب ها جهت بازیابی آب، این شرکت مشاوره در امر خرید و تامین تجهیزات مورد نیاز جهت سیستم های تصفیه تکمیلی آب و فاضلاب را در دستور کار خود قرار داده است. کلیه تجهیزات سیستم های تصفیه پیشرفته با توجه به نیاز کارفرما و از بهترین برندهای موجود تامین می گردند.

تعویض سیستم های فرسوده (انجام تعمیرات جزئی و کلی)

هر تجهیز دارای عمر مفید مشخصی است که پس از آن دیگر کارایی لازم را نخواهد داشت. لذا در این هنگام به منظور جلوگیری از اختلال در عملکرد تصفیه خانه بایستی تجهیزات فرسوده را تعویض نمود. تیم متخصصان فنی شرکت آبسان سازه آپادانا در چنین مواردی به روزترین و مقاوم ترین تجهیزات را جایگزین تجهیزات فرسوده و قدیمی می نمایند. همچنین در مواردی که تجهیزات تصفیه خانه های موجود به دلیل اشتباهات طراحی، دارای کارایی لازم در سیستم های تصفیه نباشد، کارشناسان این شرکت تجهیزات مناسب را به کارفرمایان محترم ارایه می نمایند.

بررسی و اجرای تغییرات فنی در ساختار سیستم ها و تجهیزات

در برخی از مواقع به دلیل وجود اشتباهات در طراحی سیستم تصفیه توسط افرادی که دارای دانش کافی و تخصص و تجربه در زمینه تصفیه آب و فاضلاب نمی باشند و یا به دلیل تغیرات رخ داده در مشخصات کمی و کیفی آب و یا فاضلاب خام ورودی به سیستم تصفیه، سیستم ها و تجهیزات تصفیه کارایی لازم و توانایی تامین استانداردهای مورد نظر را نخواهند داشت. در این گونه مواقع تیم متخصصین و کارشناسان شرکت آبسان سازه آپادانا با ارایه مشاوره و انجام تغییرات در سیستم تصفیه و یا تامین تجهیز مناسب، در جهت رفع مشکلات پیش آمده در کنار کارفرمایان محترم خواهند بود.