خرید آب شیرین کن صنعتی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی یا سیستم RO به منظور تصفیه و تولید آب با کیفیت از آب های شور و لب شور استفاده می شود. این دستگاه قادر به تولید آب شرب، آب کشاورزی، آب جهت آبیاری محصولات گلخانه ای، دامداری، پرورش ماهی، پرورش قارچ و ….. می باشد.

دستگاه آب شیرین کن برای تهیه ی آب مقطر مورد نیاز آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و صنایع غذایی، شیمیایی، فولادسازی، پالایشگاه و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که میزان املاح، سختی و یا شوری آب زیاد باشد، استفاده از دستگاه آب شیرین کن نسبت به دستگاه های سختی گیر (رزین تبادل یون) ارجحیت دارد زیرا هزینه ی ساخت و بهره برداری دستگاه های سختی گیر برای آب های با سختی و شوری زیاد (بیشتر از ۲۰۰۰ میلی گرم در لیتر) چند برابر هزینه ساخت و بهره برداری دستگاه آب شیرین کن می باشد.

آب شیرین کن صنعتی

انتخاب بهترین دستگاه آب شیرین کن

بهترین دستگاه آب شیرین کن دستگاهی است که منحصرا برای نیاز شما طراحی ساخته شده باشد. دستگاه هایی که به صورت سری سازی و بدون توجه به کیفیت شیمیایی و میکروبی آب ساخته شده باشند، پس از مدت زمان کوتاهی از کار می افتند. پس بهترین دستگاه آب شیرین کن را از شرکت آبسان سازه آپادانا تهیه کنید. در این شرکت هر دستگاه با توجه به نیاز خریدار طراحی و ساخته می شود.

کاربرد دستگاه آب شیرین کن

دستگاه آب شیرین کن (سیستم Ro) در هر نقطه که کیفیت آب مورد نیاز از نظر شیمیایی مطلوب نیست می تواند به کار برده شود.

از جمله موارد کاربرد آب شیرین کن می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. تهیه آب شرب از آب چاه های شور یا لب شور
 2. تهیه آب شرب از آب دریا
 3. تهیه آب مقطر برای آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، و مراکز تحقیقاتی
 4. تهیه آب با کیفیت بسیار بالا برای صنایع بزرگ مانند فولادسازی، پالایشگاه، پتروشیمی، باتری سازی، صنایع شیمیایی، نساجی و….
 5. تهیه آب مناسب برای صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی
 6. تولید آب با کیفیت برای بخش کشاورزی و دامی، محصولات گلخانه ای و….
 7. بازیافت آب از فاضلاب شهری و صنعتی

آب شیرین کن حایر

قیمت دستگاه آب شیرین کن

موارد متعددی در قیمت گذاری دستگاه آب شیرین کن موثر است. از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت آب شیرین کن می توان به این موارد اشاره نمود:

 • میزان املاح آب خام، هر چه سختی آب خام و یا شوری آن بیشتر باشد احتمال بالا رفتن قیمت دستگاه وجود دارد.
 • میزان آب مورد نیاز تصفیه شده، هر چه کمیت و یا حجم آب مورد نیاز تصفیه بیشتر باشد، دستگاه بزرگتر بوده و لذا قیمت بیشتری دارد.
 • کیفیت فیزیکی یا میکروبی آب، اگر آب خام گل آلود بوده و یا آلودگی میکروبی و شیمیایی داشته باشد، به علت نیاز به پیش تصفیه هزینه ساخت دستگاه بیشتر خواهد شد.
 • نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک بودن دستگاه، در صورتی که بخواهیم کلیه ی مراحل بهره برداری از دستگاه آب شیرین کن کاملا اتوماتیک انجام شود، هزینه طراحی و ساخت دستگاه بالاتر می رود.

آب شیرین کن پارس پویان

 دستگاه آب شیرین کن قابل حمل یا پرتابل (Portable)

با توجه به کمبود آب در مناطق مختلف کشور و شور شدن آب چاه ها به علت برداشت بی رویه، یکی از مشکلات شهرهای کوچک و یا روستاها، دسترسی به آب شرب مناسب می باشد. با توجه به اینکه دستگاه آب شیرین کن قابل ساخت در ظرفیت های مختلف ( از ۵ مترمکعب تا ۵۰۰ مترمکعب در روز) و بر روی یک شاسی می باشد، بنابراین می توان با اختصاص دادن یک کانتینر در یک تریلر ۱۸ چرخ، یک دستگاه تصفیه آب را به مناطق دچار مشکل آب حمل نمود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید

تلفن: ۰۳۱۳۶۵۱۶۴۲۹ – ۰۳۱۳۶۵۱۹۳۵۲

مطالب مرتبط : تصفیه آب صنعتیسپتیک تانکچربی گیرتصفیه فاضلاب شهریتجهیزات تصفیه خانه