پل لجن روب (Preiphreal Sludge Bridge)

پل های دوار جهت حذف لجن ته نشین شده و کفاب از تانک های دایره ای مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیز در تانک های ته نشینی عموماً به صورت نیم پل و در تانک های تغلیظ لجن به صورت پل طراحی می شود. این سیستم با چرخش خود تیغه های کف را حرکت داده و لجن را به سمت هوپر مرکزی هدایت می نماید. سرعت حرکت پل توسط یک موتور مجهز به درایو می تواند تغییر کند.

ممکن است پل لجن روب به ایرلیفت یا پمپ مستغرق جهت انتقال لجن مجهز شود. جنس بخش هایی از لجن روب که زیر آب قرار می گیرند از استنلس استیل AISI304 و بخش هایی که بیرون از آب قرار می گیرند از جنس گالوانیزه گرم می باشد.

پل لجن روب و نیم پل لجن روب bridge scarpper & half bridge scrapper از مهم ترین تجهیزات در ته نشینی های ثانویه هستند که وظیفه آن ها جمع آوری و هدایت لجن ته نشین شده در کلاریفایر به کلکتور وسط سازه جهت انتقال لجن به خارج از کلاریفایر می باشد. نیم پل لجن روب مجهز به تیغه هایی است که هنگام حرکت پل، لجن را از محیط ته نشینی تراشیده و سپس لجن به واسطه ی شیب کف سازه به طرف لوله ی مرکزی جمع آوری و انتقال لجن حرکت می کند. با توجه به خورنده بودن فاضلاب، این تجهیز معمولا با استفاده از استنلس استیل یا کربن استیل با پوشش گالوانیزه گرم ساخته می شود. یک موتور وظیفه ی تامین انرژی جهت حرکت آرام پل را بر عهده دارد.

پل لجن روب بیمارستان حکیم

نیم پل لجن روب تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان کودکان حکیم تهران

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید

همراه و واتس اپ : ۰۹۱۰۳۵۹۲۰۰۶

تلفن: ۰۳۱۳۶۵۱۵۵۶۸ – ۰۳۱۳۶۵۱۹۳۵۲

مطالب مرتبط : تصفیه آب صنعتیسپتیک تانکچربی گیرتصفیه فاضلاب شهریتجهیزات تصفیه خانه